POLYCARBONATE LENS! - 100% UV protection

ISO 12312-1 TESTED SUNGLASSES

close

Sunglasses 5191-9

Ole selle toote esimene kommenteerija

€39.99

Laos

Kiirülevaade

Tropical square framed sunglasses are the ultimate in understated elegance. Frame design black and milky champagne with brown gradient lens.

Frame design: temple milky light champagne, front shiny black from upper to down gradient champagne, metal piece: shiny gun, lens: brown gradient

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Fraaside jaoks.kasutage ülakoma (')

Andke oma kommentaar

UV-400 klaasidega päikeseprillid vastavad Euroopa CE normidele EN ISO 12312-1:2013  ja  pakuvad 100%-list UVA, UVB, UVC valguse neeldumist. Klaasid vastavad optikaklassi nr 1 kriteeriumitele ja on täielikult moonutusevaba pinnatöötlusega.

Klaasi materjal polükarbonaat on kaetud spetsiaalse kriimustusvastase pinnakattega. Paljudel päikeseprillidel on sujuva üleminekuga klaasid, kus alumine osa on tumedam ning ülemine heledam.

Ärge vaadake prillidega otse päikesesse! Ei kaitse silmi kunstliku valguse eest, näiteks solaarium! Päikeseprillid ei ole mõeldud silmade kaitseks erinevate silmi ohustavate tööde tegemisel! Ei ole sobivad auto juhtimiseks hämaras või pimedas!

Hoia prille prillitoosis, et kaitsta neid vigastuste eest! Puhasta neid alati spetsiaalselt selleks mõeldud vahendi ja lapiga! Ära jäta päikeseprille suvisel ajal auto armatuurlauale – kuumus võib kahjustada nii raami kui ka klaase. 

EU Declaration of Conformity ISO 12312-1

EU Declaration of Conformity