POLYCARBONATE LENS! - 100% UV protection

ISO 12312-1 TESTED SUNGLASSES

close

Tropical Päikeseprillide läätsede materjalid

Tropical läätsed on valmistatud kõrgtehnoloogilisest plastikust.

Need läätsed on kerged, purunemiskindlad

ja neid saab varustada filtriga, et kaitsta silmi kahjuliku ultraviolettkiirguse eest. Läätsed, mida kasutame, on kergemad, õhemad ja palju kriimustuste kindlamad kui vanemat tüüpi plastikud. Lisakatteta polükarbonaadist läätsed blokeerivad UV kiiri. Me lisame läätsede kaitseks kriimustustekindla katte ja peegeldusvastase töötluse. Võrreldes tavaliste läätsedega maksavad polükarbonaat läätsed kaks korda rohkem. See lisab Tropical päikeseprillidele hinda.

Polükarbonaat läätsed

Polükarbonaat on üks tugevaim ja turvaliseim materjal.  

Need läätsed on kõikidest saadaval olevatest läätsedest löögikindlaimad. Polükarbonaat on parim valik päikese-, sport- või turvaprillide läätsede tootmiseks. Polükarbonaadist läätsed toodetakse sisseehitatud kriimustuskindla kattega, mis teeb need eriti tugevaks. Silmaarstid soovitavad polükarbonaadist läätsesid just selle materjali vastupidavuse, UV-kaitse ja löögikindluse tõttu.  

Polariseeritud läätsed

Polariseeritud läätsed vähendavad peegeldust näiteks veepindadelt, 

parandavad selgust ja kontrastsust ning vähendavad silmade väsimust. Sõitmine eredas päikesevalguses muutub lihtsamaks, kuid nad võivad raskendada vedelkristallkuvarite ehk LCD-kuvarite või auto armatuurlaua nägemist. Polariseeritud läätsedes on ühe või mitme kihi vahele pressitud polariseeriv filter.
Miks mõned polariseeritud läätsed on paremad ja kallimad? See sõltub polariseeritud filtri kvaliteedist. Odavad päikeseprillid pakuvad polarisatsiooni, mis blokeerib 10% peegeldusest, aga kvaliteetne polariseeriv filter blokeerib peaaegu kogu peegelduse. 

Revo läätsed

Revo peegelkate pakub kõrge kontrastsusega vaadet.

Revo on defineeritud kui murranguline ja innovaatiline läätsede tehnoloogia, the Revo Light Management System™, mis andis maailmale selgeima ja enim arenenud kontrastusega päikeseprillid. 

Polükarbonaat (PC) Versus Akrüül

Polükarbonaat ja Akrüül on mõlemad hästi tuntud kui läbipaistvad plastikud.

Kumb neist on aga päikeseprillide jaoks parim? Polükarbonaadil on väga kõrge juhtivus, samuti võimaldab ta efektiivset valguse läbivust. Akrüül on odavam ja kipub kergemini murduma. Polükarbonaadil on suurem keemiline vastupidavus kui akrüülil. Akrüül on klaasist 4 kuni 8 korda tugevam, samas kui polükarbonaat on umbes 200 korda tugevam. Polükarbonaat on tugevam kui akrüül, aga ka palju kallim. Mõlemat materjali tuleb tunda, kuna see aitab otsustada kumb sobib paremini päikeseprillide tootmiseks. Tropical päikeseprillide valmistamisel ei ole kasutatud akrüülist klaase.

Meie läätsed neelavad kogu kahjuliku UV-valguse.

UV-kiirguse eest tuleb end kaitsta, kuna need võivad kahjustada silmi ja põhjustada nägemishäireid. UV-B kiirgus on enamiku silma- ja nahakahjustuste tekitaja. See põhjustab naha tumenemise ja on sageli vähi tekitaja. Kuigi UV-A kiired on vähem kahjulikud, tuleb ka neid võimalusel alati filtreerida. Alati vali päikeseprillid, mis blokeerivad 99%-100% UV-A JA UV-B kiirguse, tagamaks teile, et olete kaitstud. 

Sunglasses Tropical