POLYCARBONATE LENS! - 100% UV protection

ISO 12312-1 TESTED SUNGLASSES

close

Sunglasses 5202-9

Ole selle toote esimene kommenteerija

€30.99

Laos

Kiirülevaade

Shiny milky brown tones combine with brown mirrored lenses by Tropical. Lenses provide a good UV protection, making this a super functional pair that doesn't sacrifice style.

Frame: shiny milky dark brown, temple: shiny milky light brown, metal piece: shiny light gold, lens: flash mirror

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Fraaside jaoks.kasutage ülakoma (')

Andke oma kommentaar

UV-400 klaasidega päikeseprillid vastavad Euroopa CE normidele EN ISO 12312-1:2013  ja  pakuvad 100%-list UVA, UVB, UVC valguse neeldumist. Klaasid vastavad optikaklassi nr 1 kriteeriumitele ja on täielikult moonutusevaba pinnatöötlusega.

Klaasi materjal polükarbonaat on kaetud spetsiaalse kriimustusvastase pinnakattega. Paljudel päikeseprillidel on sujuva üleminekuga klaasid, kus alumine osa on tumedam ning ülemine heledam.

Ärge vaadake prillidega otse päikesesse! Ei kaitse silmi kunstliku valguse eest, näiteks solaarium! Päikeseprillid ei ole mõeldud silmade kaitseks erinevate silmi ohustavate tööde tegemisel! Ei ole sobivad auto juhtimiseks hämaras või pimedas!

Hoia prille prillitoosis, et kaitsta neid vigastuste eest! Puhasta neid alati spetsiaalselt selleks mõeldud vahendi ja lapiga! Ära jäta päikeseprille suvisel ajal auto armatuurlauale – kuumus võib kahjustada nii raami kui ka klaase. 

EU Declaration of Conformity ISO 12312-1

EU Declaration of Conformity